Prezentácia HJC a Held Zobraziť plnú veľkosť

Prezentácia HJC a Held

Dňa 10.2.2018 sa v krásnom prostredí Štrbského Plesa konala, ako je v tomto období zvykom, každoročná prezentácia prilieb HJC ako aj celého sortimentu značky HELD. Predstaviltelia výrobcov a importér nám pripravili zaujímavý deň v srdci Vysokých Tatier.

Viac detailov

0,00 €

Nemecká značka Held predstavila celý sortiment produktov na rok 2018. Mohli sme si pozrieť a ako sa hovorí "ošahať" novinky od Heldu v oblasti prilieb, oblečenia, doplnkov a motopríslušenstva - bundy, nohavice, rukavice, motobatožina a pod. Zaujímavosťou bolo predvedenie funkčnosti airbagovej bezpečnostnej vesty od Heldu. Tentokrát nám ju predviedol sám zástupca značky Held pre Európu Axel. Obliekol ju tentokrát pod motobundu / dá sa použiť pod bundu, na bundu alebo samostatne/. Po vystrelení airbagu sa tváril Axel celkom " spokojne".

Druhá časť prezentácie bola venovaná produktom značky HJC t.j. prilbám. Najväčšou novinkou je na tento rok nová špičková vyklápacia prilba s označením RPHA 90 a to vo viacerých farebných kombináciách. Táto prilba je nástupcom modelu RPHA Max Evo, ktorej vynikajúce vlastnosti posúva ešte na vyšší stupeň. Tejto prilbe budeme venovať osobitný článok po tom ako ju budeme môcť osobne odskúšať na motorke na slovenských cestách. Firma HJC ponúka na rok 2018 až 22 modelov prilieb v neskutočných 300 farebných kombináciách. To dáva každému motorkárovi možnosť nájsť si ten svoj model a farbu prilby. Na našej stránke sa v blízkej dobe budeme snažiť odprezentovať aj dnes veľmi žiadané retro modely Jet-prilieb. Ide o model FG70S - sú to kompozitné fiberglasové prilby /nie obyčajné plastové/ s veľmi komfortným futrom a vysúvacím polovičným štítom. Tieto prilby v prevedení imitácie kože alebo krásneho lakovania s dekorom plameňov budú skutočnou lahôdkou pre majiteľov chopprov, caferacerov alebo veteránskej klasiky. Cena pod 200,- euro je primeraná skutočnej kvalite tejto modelovej rady prilieb.

Ku prilbám HJC a Held budeme v tejto sezóne ponúkať aj niekoľko druhov komunikátorov od firmy Cardo.

Toto bolo pár slov od nás na úvod sezóny. V priebehu roku Vás budeme v tejto sekcii oboznamovať s našimi dojmami a skúsenosťami z testovania motoproduktov alebo Vám tu len tak jednoducho napíšeme kde sa dá na Slovensku dobre previezť /a pri tom aj dobre najesť/. Poprípade tu nájdete aj naše postrehy z nejakej zaujímavej motorkovej akcie. Veríme, že Vám budú naše postrehy, vzhľadom na naše skoro 30-ročné skúsenosti s predajom motoproduktov, prospešné.

Prajeme všetkým motorkárkam a motorkárom úspešný štart do novej sezóny 2018. Už aby to prišlo.

S pozdravom Miro a Rosťo Burianovci Motospektrum

Ak máte záujem o zaslanie dotazu na tento produkt, vyplňte a odošlite formulár nižšie.

  • Ponuka nie je záväzná.
  • Po odoslaní vás budeme kontaktovať do 24 hodín.

*

*

*

*

2 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Sme tu pre vás 28 rokov