Naša rodinná firma vznikla už v roku 1991 so zameraním na dovoz motocyklových potrieb a rôzneho motopríslušenstva a doplnkov. V priebehu ďalších rokov sme sortiment neustále rozširovali o ďalšie značky prilieb, oblečenia, o rôzne náhradné diely a príslušenstvo.

V súčasnosti sortiment na predajni zahŕňa výrobky mnohých svetových výrobcov potrieb pre motorkárov. Ponuku pritom nemáme úzko ohraničenú len na časť motorkárskej obce, ale svoje si u nás nájdu majitelia všetkých typov motocyklov, t.j. cesťáci, enduráci, choppráci, mototuristi i sviatoční jazdci.

Pri výbere sortimentu do predajne sa zameriavame na tradičných, známych a osvedčených výrobcov, ktorí vedia okrem kvalitného finálneho výrobku poskytnúť aj dobré služby v oblasti náhradných dielov v prípade napr. poškodenia prilby, okuliarov, bundy či motokufra.

Rastúci záujem o turistické motorky resp. turisticko-športové motorky a aj naháče nielen v zahraničí ale aj na Slovensku nás v poslednom období doviedlo k rozšíreniu sortimentu práve pre majitelov týchto motocyklov. Zákazníci preto v našej ponuke určite ocenia výrobky takých výrobcov ako sú Shad, Bering, Oxfor, HJC, Held, NGK, Yuasa, Hiflofiltro, Motul, Repsol, OJjeans,  Lucas...

Stránka www.motospektrum.sk, na ktorej sa momentálne nachádzate, je informačnou stránkou našej kamennej predajne. Slúži na získanie prehladu o sortimente , ktorý na predajni ponúkame. Táto stránka "nie je e-shop".

Mospektrum predajňa

Motospektrum predajna 1

Motospektrum / predajnaSortiment predajna  


Sme tu pre vás 28 rokov