Tentokrát niečo INÉ Zobraziť plnú veľkosť

Tentokrát niečo INÉ

Okrem nadšenia pre motorky totiž už mnohé roky venujeme voľný čas aj druhému koníčku - športovej strelbe.

Viac detailov

0,00 €

V termíne 16. - 18. 3.2018 sa konali v Martine Majstrovstvá Slovenskej republiky v športovej strelbe. Na majstrovstvá bolo nominovaných spolu najlepších 167 strelcov a strelkýň z celého Slovenska na základe výsledkov na súťažiach počas zimnej sezóny.

Na palebnú čiaru sme sa strelci v kategórii "Seniorov" postavili po 15,00 hod. a za 1 a pol hodiny bolo rozhodnuté a "vymaľované".Krátko po odznení poslednej rany už na elektronickej tabuli zasvietili definitívne výsledky.

V súťaži 3-členných družstiev sa mi s kolegami z MŠK Žiar nad Hronom podarilo obhájiť titul majstrov Slovenska z minulého roka. Pre mňa osobne to bol už 4. titul majstra Slovenska v družstvách v rade za sebou /predtým 3x za Banskú Bystricu/.

V súťaži jednotlivcov z 30 nominovaných najlepších seniorov zo Slovenska som tentokrát získal so stratou len 2 bodov  2. miesto a striebornú medailu. Aj tu za posledné 4 roky je to už 11. medaila z Majstrovstiev Slovenska v disciplínach vzduchová pištoľ a ľubovolná pistoľ.

Týmto mi skončila tohtoročná zimná strelecká sezóna a môžeme sa plne venovať motorkám. Športovú pištoľ budem vyberať v lete na medzinárodných majstrovstvách seniorov v českej Plzni.

Všetkým aj týmto spôsobom želám výborný a bezproblémový štart do novej motorkárskej sezóny.